Výrobce potištěných bavlněných látekVíce
Digitální potisk tkanin
Rotační potisk tkanin
Barvení tkanin
Úprava bavlněných látek
Bavlněné látky k okamžitému odběruVíce
Úvodní stránka Novinky Veletrhy 2020

Veletrhy 2020

17.07.2020

Dámy, pánové a obchodní partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na veletrhy v září 2020, na kterých Vám představíme naše nové košilové a krojové kolekce pro sezónu Podzim/Zima 2021/22. Jak je již zvykem v naší firmě, designéři jedou na plné obrátky, aby Vám naše látky vykouzlily úžas na tvářích. Na co se můžete těšit? Různé struktury tisku, při kterých neuvěříte, že jsou opravdu tištěné. Nové barvy a jejich kombinace, ale také nové vzory, které jsou pečlivě sestavovány na míru dané kolekce.

Tento rok je výjimečný, jelikož celý svět postihla nákaza Korona virem. Tímto bychom Vás chtěli požádat, abyste se pokusili pochopit nelehkou situaci a chovali se ohleduplně nejen k ostatním, ale také sami k sobě. Zdraví máme pouze jedno, tak Vás prosíme, abyste dodržovali podmínky daných veletrhů.

Naše firma La Linea začíná svou štaci v sousedním Německu, kde se koná jeden z předních veletrhů, a to konkrétně v Mnichově. 

Munich Fabrics Start - 1.9. - 3.9. 2020 - Hala a stánek bude upřesněn.

Týden na to přemístíme náš stánek do Itálie, kde se koná jeden z největších a nejprestižnějších módních veletrhů světa v Miláně. 

Milano Unica – 7.9. – 9.9. 2020 - Hala a stánek bude upřesněn.

Nezoufejte, pokud jste neměli možnost navštívit náš stánek a osahat si naše nové kolekce, budeme Vás očekávat o týden později ve Francii, a to v krásném a historickém městě v Paříži, na kterém budeme mít společný stánek s další českou textilní firmou Mileta a.s.

Première Vision - 15.9. – 17.9. 2020 - Hala a stánek bude upřesněn.

Již se velmi těšíme, až náš stánek navštívíte a pevně věříme, že v našich kolekcích najdete přesně to, co hledáte.

Těšíme se na Vaši návštěvu!