Výrobce potištěných bavlněných látekVíce
Digitální potisk tkanin
Rotační potisk tkanin
Barvení tkanin
Úprava bavlněných látek
Bavlněné látky k okamžitému odběruVíce
Úvodní stránka Novinky Vánoční nakupování

Vánoční nakupování

31.10.2016

Věříme v poskytnutí té nejlepší kvality tkanin. Z bavlněných látek na oblečení. Naše látky nabízí vždy vysokou kvalitu a pohodlí. Podmanivé tradiční vzory s využitím moderních prvků. Vánoční a jiné módní vzory jsou k dispozici ve velkoobchodním skladě ve Dvoře Králové nad Labem nebo na internetovém obchodě Textil.eu. S výběrem látek Vám rádi pomůžeme.

Díky vylepšeným technologiím jsme použili návrhy roztomilých stromků, sněhových vloček, sobů, srdíček a zvonků. Pro udržení ještě jemnějšího vzhledu a aktuálního ročního období, jsme použili jako podklad režnou tkaninu - bavlněné plátno Diana Soft. Čisté motivy s plnými barvami, které z tkaniny nezmizí.

Můžete si vyrobit jiskřivé vánoční oblečení z naší rozsáhlé kolekce bavlněných látek. Nejlepší na nakupování našich tkanin na internetovém obchodě je, že si můžete vybrat z řady krásných motivů a barev, které k sobě perfektně ladí. Také výběr a objednání je rychlé a snadné. Ať objednáte jednu nebo více rolí, za dopravu zaplatíte jednotnou částkou. Náš internetový obchod se stal oblíbeným místem pro ty zákazníky, kteří touží získat velkoobchodní tkaniny ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu.

Nemůže být nic speciálnějšího než Vánoce!

Proč neobjednat nové Vánoční látky a neozdobit si tak Váš dům v letošním roce?